o nasAutomatyka przemysłowa, automatyzacja produkcji, budowa maszyn, modernizacje, linie produkcyjne, stanowiska montażowe, systemy sterowania.

Automatyka przemysłowa transportery

Auline Sp. z o.o. powstało z inicjatywy trzech inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w branży automatyki przemysłowej. Specjalizujemy się w realizacji zleceń z dziedziny automatyzacji procesów produkcyjnych, systemów sterowania, projektowania, budowy, modernizacji oraz serwisu maszyn i urządzeń przemysłowych. Mimo, iż specjalizujemy się w przemyśle motoryzacyjnym, kosmetycznym, AGD – posiadamy również doświadczenie  w wielu innych gałęziach przemysłu.

Tworzymy dedykowane rozwiązania, które dopasowywane są do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów, co sprawia, że są niepowtarzalne i w większości mają charakter prototypowy.

Co nas wyróżnia?
 
KOMPLEKSOWE WYKONANIE – DORADZTWO, REALIZACJA…
  • Każde zlecenie jest indywidualnym projektem, tworzymy je z największą starannością.
  • Zadowolenie klienta jest nadrzędną wartością naszej firmy. Dlatego możesz liczyć na fachowe doradztwo, zaczynając od koncepcji i wyceny do odbioru gotowych produktów i rozwiązań.
  • Szanujemy czas klienta i nasz, dlatego gwarantujemy, że Twoje zlecenie będzie wykonane terminowo i z zachowaniem najwyższej jakości.

AULINE Sp. z o.o.
ul. Zbożowa 9C
25-416 Kielce