o nasAutomatyka przemysłowa, automatyzacja produkcji, budowa maszyn, modernizacje, linie produkcyjne, stanowiska montażowe, systemy sterowania.

Automatyka przemysłowa transportery

Auline to firma założona z pasji i doświadczenia trzech inżynierów specjalizujących się w automatyce przemysłowej. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres działań, począwszy od automatyzacji procesów produkcyjnych, poprzez systemy sterowania, aż po projektowanie, budowę, modernizację i serwis maszyn i urządzeń przemysłowych. Chociaż nasza specjalizacja obejmuje głównie przemysł motoryzacyjny, kosmetyczny oraz AGD, posiadamy również bogate doświadczenie w wielu innych gałęziach przemysłu

Nasz atut to dedykowane rozwiązania, precyzyjnie dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów, co sprawia, że każdy projekt ma charakter unikalny, często prototypowy.

Co nas wyróżnia?

KOMPLEKSOWE WYKONANIE – DORADZTWO, REALIZACJA…

Każde zlecenie traktujemy jako indywidualny projekt, dbając o każdy detal z największą starannością. Zadowolenie klienta to nasz priorytet, dlatego oferujemy fachowe doradztwo na każdym etapie – od koncepcji i wyceny po odbiór gotowych produktów i rozwiązań. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego gwarantujemy terminową realizację zlecenia, zachowując przy tym najwyższą jakość.

    AULINE Sp. z o.o.
    ul. Zbożowa 9C
    25-416 Kielce
    Dane osobowe i polityka prywatności